Neliels aplis pa Jūrmalu

Plānojot nedēļas nogales pārgājienu, šoreiz jāņem vērā tas, ka sestdienas vakarā ir darbavietas balle, tāpēc gluži visu dienu pārgājienam veltīt nevaru. Tad nu lūkojos savā darāmo darbu sarakstā pēc maršrutiem, kas būtu īsāki.

Savas pārdomas sāku ar Raunas pusi, kur kilometrāža nebūtu liela, bet ir daudz skaista, ko apskatīt. Ja pats maršruts atbilst manām prasībām, tad izvēli tam par labu tomēr liedz pieņemt loģistika, jo gana daudz laika jāpavada ceļā uz Raunu un no tās.

Atrodu savā sarakstā ierakstu “Jūrmala” un sāku vērtēt un mērīt, ko tur var paveikt. Noteikti vēlos apciemot Ragakāpas dabas parku un Lielupes ieteku jūrā. Protams, jāuzkāpj Dzintaru mežaparka skatu tornī. Tad manu skatienu piesaista arī Lielupes krasts un dabas liegums “Lielupes grīvas pļavas”. MAPS.ME vēsta, ka takas tur ir. Protams, rēķinos, ka pavasarī tās varētu būt arī visai slapjas, kas uzreiz nosaka apavu izvēli par labu zābakiem, nevis zemākiem apaviem.

Kad savelku kopā visu maršrutu, secinu, ka tie ir vismaz 20km, kas ir mazāk, nekā attālumi, kurus parasti meklēju, bet tieši laikā, ņemot vērā vakara plānus.

Ar loģistiku šai virzienā arī ir vienkārši, jo ir pieejama regulāra vilcienu satiksme. Kad ieraugu, ka pirmais vilciens Lielupē ierodas 06:09, bet saule lec 06:41, nav daudz jādomā, un modinātājs tiek likts uz 4:00 no rīta. Es vēlos notvert saullēktu! Tik agrs starts arī nozīmē to, ka pirms vakara balles varu pagūt pagulēt diendusu, tā kā plāns dienai ir gatavs.

Par manām saullēkta medībām Jūrmalā lasiet šeit.

Virs Lielupes ietekas aust saule

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: