Vasaras pārgājiens līdz Pļaviņu virsotnei

Kad martā publicēju rakstiņu par pārgājienu no Kokneses uz Pļaviņām, man atraksta Andris un dara zināmu, ka raksts ir labs un interesants, bet viņaprāt esmu palaidis garām vienu varenu skatu, ko varot redzēt uzkāpjot Pļaviņu karjera kalnā. Kalnu, protams, esmu pamanījis savu Pļaviņu apciemojumu laikā, bet, jā, tā virsotnē neesmu pabijis un pat nenojautu, ka tāda iespēja varētu būt.

Drīz manā rīcībā ir pat divi jauni maršruti Pļaviņām un to apkārtnei, jo arī Zaiga no Pļaviņu novada TIC ir sniegusi savus komentārus par virkni objektu, kas ir piesaistījuši manu uzmanību. Ir gan jāpaiet gandrīz četriem mēnešiem, līdz es beidzot ķeros pie plāna realizācijas dzīvē.

Tā kā 13.jūlija vakarā gaidāms “Skrien Latvija” seriāla Jelgavas nakts posms, apzinos, ka mājās atgriezīšos vēlu, tāpēc nākamās dienas pārgājienam izvēlos maršrutu, kurā pirmais vilciens ir iespējami vēlu. Tas ir lielākais, ko varu darīt savā labā, jo braukšanu ar otro, trešo vai kādu citu vēlāku vilcienu es sev nepiedotu – pārāk daudz zaudētas dienas gaismas.

Pirmais vilciens uz Daugavpili šeit ir tieši laikā, un es sameklēju datora ekrāna stūrī paslēptos abu Pļaviņu maršrutu aprakstus. Atceroties Andra rakstīto, izvēlos to maršrutu, kurā iekļauts arī Pļaviņu karjera kalns.

Apraksts par manu 14.jūlija piedzīvojumu Pļaviņās meklējams šeit.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: