Brīvdabas taka gar Rojas upi

Negaidīts uzaicinājums dēlam pievienoties gadu vecākiem puišiem futbola turnīrā Rojā un veiksmīgi (priekš manis) izveidots dēla komandas spēļu grafiks dod man iespēju sameklēt karšu aplikācijā vienu no jau sen iecerētiem maršrutiem – taku gar Rojas upi.

Rojā izveidotas trīs dažāda garuma takas gar upi. Divu kilometru apli neuzskatu par nopietnu. Septiņu kilometru apli brīdi apsveru, tomēr izšķiros par labu 15 kilometru aplim, kas ved gar abiem Rojas krastiem ar starpfinišu Žocenē.

Pārgājienam varu veltīt dažas stundas, un ar to vajadzētu būt gana, lai izietu garāko no Rojas krastos iekārtotajām brīvdabas takām. Noskaidrojis, ka viesnīcā brokastis pasniedz no 8:30 rītā, dienu pirms pārgājiena apciemoju vietējo veikalu, lai nodrošinātos ar ko ēdamu un dzeramu manai pastaigai, jo gatavojos iziet Rojas takās jau krietni pirms 8:30.

Kādā no soļojumiem starp viesnīcu un stadionu, kurā vēroju dēla spēles, iegriežos arī līdzās upei esošajā SPURĀ, kas atpūtniekiem iznomā laivas un SUP dēļus, lai noskaidrotu, vai agrā rītā tikšu uzskatīts par iebrucēju vai nekaitīgu kājāmgājēju. Meitene, ko satieku, apstiprina, ka droši varu doties cauri SPURAS teritorijai uz noskatīto taku.

Modinātāju lieku uz 6:00 no rīta, brokastis viesnīcā pieteiktas uz 9:30, kad ceru būt jau atpakaļ no pārgājiena.

Par to, kā pagāja mana pastaiga, lasiet šeit.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: