Atgriešanās Siguldā

Esmu nolēmis, ka pienācis laiks mazliet vairāk izaicināt sevi, tāpēc par nākamo pārgājiena norises vietu izvēlos Siguldu, no kuras tehnisku iemeslu dēļ labu laiku esmu turējies pa gabalu.

Vēlos palodāt pa vietām, kas savulaik jau apmeklētas – Viešu pilskalnu, Iežu grāvi, mazliet pamainot iepriekš izmantotos maršrutus, lai, iespējams, atklātu sev ko jaunu, iepriekš neredzētu. Pārlūkojot dažādas kartes, atrodu vēl kādu objektu, kas lieliski iekļaujas manā pārgājiena plānā, jo Turaidas apkārtnes meži slēpj Turaidas ķieģeļu cepļa drupas.

Kad pārgājiena maršruts jau šķiet skaidrs, Siguldas ierakstos sociālajos tīklos ieraugu ziņas par ziedošiem soliņiem par godu Imanta Ziedoņa 90 gadu jubilejai un GNP 50 gadu jubilejas foto rāmi Paradīzes kalnā. Nu man ir interese izstaigāt arī Siguldas pilsētu, tāpēc atgriežos pie kartēm, lai saplānotu savu pastaigu.

Nolemju, ka pasākuma starts būs Siguldas centrā, kur sameklēšu ziedošos soliņus, pa ceļam apskatot arī citas vietas, tad izmetīšu līkumu līdz Paradīzes kalnam un noslēgumā došos uz Gaujas labo krastu, lai apciemotu jau sākotnēji iecerētās vietas.

Izvēloties starp auto un vilcienu, šoreiz lemju par labu automašīnai, jo agrākais vilciens no Rīgas uz Siguldu ir 6:46, kas man šķiet pārāk vēlu. Braucot ar auto es tai laikā jau būšu Siguldā.

Modinātājs tiek likts uz 4:00 no rīta.

Par to, ko man izdevās izstaigāt un apskatīt Siguldā, lasiet šeit.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: