Par mani

Cilvēks, kam nepieciešama kustība, kuru aizrauj jaunu vietu iepazīšana un izpēte. Iecienītākais pārvietošanās līdzeklis ir paša kājas (skriešus, soļos vai kāpjot), bet gana bieži sanāk braukt arī ar auto. Varu atrast, ko darīt, ko apskatīt un kur uzkāpt, šķiet, jebkur. Un labprāt to daru.

Patīk atrast jaunus izaicinājumus un tos pieveikt. 2001. un 2002.gadā noskrieta pilnā Rīgas Maratona distance. Tam sekoja 208 km velobrauciens 2003.gadā. 2009.gadā manu sirdi iekaroja kalni, un līdzšinējos piedzīvojumos esmu ticis jau līdz 6000 m robežai. Kopš 2017.gada eju īsākos un garākos pārgājienos, gan izmantojot esošus maršrutus, gan plānojot un laužot savu ceļu. 2018.gadā aktivitātes papildināja taku skrējienu seriāls “Stirnu buks” un skriešanas seriāls “Skrien Latvija”.

Attiecības ar rakstīšanu sākās jau bērnībā, kad rakstīju pasakas. Pirmais kāda pasākuma apraksts tapa 2003.gadā, kad ar divriteni mēroju ceļu no Rīgas uz Grobiņu.

2009.gadā trīs mēnešus strādāju Londonā un ik nedēļu sūtīju e-pastu kolēģiem un tuviniekiem, aprakstot Lielbritānijā pieredzēto. Pozitīvās atsauksmes par vēstulēm no Londonas un pieprasījums vēlāk lika tapt ceļojumu piezīmēm no Kilimandžaro un Akonkagvas ekspedīcijām.

Kad sāku pats plānot un realizēt dažādus pārgājienus, arī tiem tapa apraksti, kas pamazām krājās Facebook. Lai visi “kopotie raksti” būtu vienkopus un vieglāk pārskatāmi, tapa šī lapa.

Piedzīvojumi turpinās 🙂